Shiffa Home Ginseng Kapsül Daha büyük görüntüle

Shiffa Home Ginseng Kapsül

M00071

Yeni ürün

AMBALAJ: 850mg X 60 Bitkisel Kapsül

Daha fazla bilgi

Bu ürünün artık stokta yok

80.00 ₺ Kdv dahil

Daha fazla bilgi

Ginseng Kapsül

İçeriği: Kırmızı Kore Ginsengi, Kırmızı Kore Ginsengi Ekstraktı, Bitkisel Kapsül

Ginsengin botanik ismi olan Panax, Yunanca tam iyileşme anlamına gelen "panacea" kelimesinden türetilmiştir. Dünyanın diğer ülkelerinde yetiştirilen ginseng türlerinin,  ideal iklim ve toprak özelliklerine sahip olan Kore Ginsengi kadar nitelikli olmadığı saptanmıştır. Büyük kazık köklü çok yıllık otsu bir bitkidir. 6-8 yaşındaki bitkilerin köklerinin çapı 10 santimetreyi bulmakta olup kırmızı renklidir.  Çin, Japonya, Kore gibi Uzakdoğu ülkelerinde yabani olarak bulunmasının yanısıra, kültürü (yetiştirilmesi) de yapılmaktadır. Bitki ginsenosit adı verilen triterpenik saponositler, panaxosidesitler, panaxatnol, D grubu vitaminleri taşımaktadır.

Kapsül Kullanımı:Yetişkinler için günde 1-3 kez birer kapsül yemeklerden önce veya sonra alınabilir.
1. Kan inceltici ilaçlar ile alınması önerilmez.
2. Hamile bayanların kullanmaları tavsiye edilmemektedir.
3. Kronik rahatsızlığı olup sürekli ilaç kullananların ürünü kullanmadan önce doktorlarına danışmalarına tavsiye ederiz.

AMBALAJ:850mg X 60 Bitkisel Kapsül

Ürünümüz hiç bir katkı maddesi içermemektedir.  Doğadan alınan renk ve kokusunu korumaktadır. Renk ve koku çeşitli fiziksel etkenlere göre değişmektedir. Bitkinin yetiştiği toprağın özellikleri, yetiştiği ortamın iklim şartları, bitkinin toplama zamanı, kurutulma şartları ürünün renk, tat ve kokusunu etkilemektedir.  Ürünlerimizde yapay koku, tat ve renklendirici maddeler kullanmamaktayız. Bu sebeple ürünlerimizde standart bir koku, tat ve renk gözlenmeyebilir, her seri birbirinden farklı olabilir. Ürünlerimizin saflığı ve doğallığı firmamız güvencesindedir.
Kapsüllerimiz tamamen bitkisel kökenlidir.  Hayvansal hiç bir bileşik içermez. Midede 8-10 dakika içerisinde çözünmektedir.
 Ambalaj olarak, ürünü ışıktan korunma amacıyla amber renkli,  sağlığın ve doğallığın temsilcisi olan cam kullanılmaktadır.

Yorumlar

Müşteri Yorumları

Bir Yorum Yaz

Shiffa Home Ginseng Kapsül

Shiffa Home Ginseng Kapsül

AMBALAJ: 850mg X 60 Bitkisel Kapsül