Kişisel Bilgilerinizin Gizliliği ve Güvenliği

Sitemize üye olmak için girmiş olduğunuz tüm bilgiler,  3. parti firma veya kişilerle paylaşılmayacaktır.
Sitemiz iletişim formlarından girmiş olduğunuz tüm bilgiler,  3. parti firma veya kişilerle paylaşılmayacaktır.
Sitemiz bazı dönemlerde müşterilerine ve üyelerine kampanya bilgileri, yeni ürünler hakkında bilgiler, promosyon bilgileri gönderebilir. Üyelerimiz bu gibi bilgileri alıp almama konusunda her türlü seçimi üye olurken yapabilir ve sonrasında üye girişi yaptıktan sonra hesap bilgileri bölümünden bu seçim değiştirilebilmektedir.
Üye olurken verdiğiniz tüm bilgilere sadece siz ulaşabilir ve siz değiştirebilirsiniz. Üye giriş bilgilerinizi güvenli koruduğunuz takdirde başkalarının sizinle ilgili bilgilere ulaşması ve bunları değiştirmesi mümkün değildir.

 * Bu sayfada yer alan güvenlik ve gizlilik kuralları yaptığınız alışverişlerde ve vermiş olduğunuz kişisel bilgilerdeki güvenlik ve gizlilik sınırlarını belirlemek amacı ile konulmuştur.

Kalite Pazar (kalitepazar.com) gizlilik politikası neleri kapsar?

• Bu gizlilik politikası http://kalitepazar.com URL’si ile başlayan web sitemizde geçerlidir.
• Herhangi bir sitede kalitepazar.com Logosunu görmeniz bu güvenlik kurallarının o sitede geçerli olduğu anlamına gelmez. URL’i kontrol etmeniz ve gerçekten kalitepazar.com’a ait bir sayfa olduğundan emin olmanız gerekir. Zira Logomuzu izinsiz ve kötü niyetle kullanmak isteyen kişiler olabilir. Böyle durumlarda lütfen bizimle iletişim kurun adresimiz: bilgi@kalitepazar.com
• Kalite Pazar, size ait bilgileri (fatura adresi, teslimat adresi vs.) hiçbir şekilde üçüncü kişiler ile paylaşamaz.
Kalite Pazar’da bir ürün satın alırken kullandığınız kredi kartı bilgileriniz 128 bir SSL şifreleme ve 3D Secure (Mastercard Secure Code – Verified by Visa) güvencesindedir, Üye Mağazalar veya üçüncü şahıslar kredi kartı bilgilerinizi göremezler. Site operatörleri kredi kartı bilgilerinizin ilk 4 ve son 4 rakamı ile SKT haricinde bilgi görüntüleyememektedir.
•Kalite Pazar'dan satın aldığınız ürünlerin hasarsız, eksiksiz, doğru adrese ve zamanında fatura ile birlikte tesliminden mağazamız sorumludur.
• Kalite Pazar’daki her satışta, üyeye fatura keser. Ürünün müşterilerimize daha hızlı ulaşması açısından fatura adresinize ürün teslimatının ertesi günü postalanmaktadır.

Kalite Pazar, hangi kişisel bilgilerinizi saklar?

• Sitemizi ziyaret için herhangi bir kişisel bilginizi bize vermek zorunda değilsiniz. Ama Kalite Pazar’dan alışveriş yapacaksanız yada hizmetlerimizden yararlanacaksanız üye olmanız ve bazı kişisel bilgilerinizi vermeniz gerekmektedir.
• Herhangi bir zamanda sitemizi ziyaret ettiğinizde web sunucumuz, tarayıcınızın bağlanmış olduğu IP adresini isimsiz kullanıcı olarak kaydeder. İsteğinize bağlı olarak Kalite Pazar cookie bilgisi, kalitepazar.com sayfaları içinde yapmış olduğunuz ürün ve/veya mağaza aramalarını saklar. Bu bilgiler sayesinde ileriki dönemlerde sitede yer alacak reklamlar ilgi duyduğunuz ürünler doğrultusunda kişiselleştirilecektir.
• Kalite Pazar kullanıcıların kişisel bilgilerini üç temel amaç için saklar: belirli hizmetlerde isteklerinizi yerine getirmek, karşınıza gelecek olan sitede isteğinize göre içerik ve reklâm sağlamak, dilediğiniz ürünlerden ve hizmetlerden haberdar edilmenizi sağlamak.

Kişisel bilgilerin güvenliği:

• Kalite Pazar, vermiş olduğunuz tüm kişisel kimlik bilgilerinizi gizli tutar. Ancak yaptığınız alışverişlerde ürünü satın aldığınızda mağaza, ürünü teslim edebilmek için adınızı ve adresinizi bilmek zorundadır. Bu iki bilgi sistem tarafından firmaya verilir. Kart bilgileriniz sadece bankaya onay için gelir.

Bu kişişel bilgilerinizi sakladığımız ortamın korunma ölçüsü nedir?

İnternette güvenlik temelde iki başlık altında incelenebilir:
• Birincisi, bu hizmeti vermekte kullandığımız donanımın, yazılımın ve network altyapısının güvenliği. Bu amaçla, güvenilirliği pek çok ortamda test edilmiş network ürünleri kullanmaktayız.
• İkincisi ise, müşterilerimiz servisimizden yararlanırken oluşan veri trafiğinin güvenliği. Veri trafiğinin güvenliği dört temel bileşenden oluşur:
1. Authentication : Tanıma
2. Authorization : Yetki Kontrolü : Üye olup olmadığı.
3. Non-Repudiation : Sorumluluk
4. Data Protection : Bilginin bütünlüğü ve gizliliği
Bu dört bileşenden ilk ikisi sadece yetkisi olan üyelerimizin alışveriş yapabilmelerini sağlamak için önemlidir.
toptanal.com, link verdiği sitelerin bilgi kullanımı, etik ilkeleri ve gizlilik prensiplerinden sorumlu değildir.

Kullanıcı İstekleri/Geri Bildirimleri

• Kalite Pazar, üye ve ziyaretçilerin site ile ilgili tarafımıza ulaştırdıkları her türlü istek, öneri ve soruları içeren bilgiler site performansını ölçmek açısından saklanmaktadır. Bu bilgiler kişilerin kendilerine yanıt vermek dışında herhangi bir amaç için kullanılamaz.

İçerik Kullanımı

• Kalite Pazar’da yayınlanan hiçbir yazı veya grafik üçüncü kişiler tarafından izinsiz kullanılamaz. Bu sitede yer alan içerik materyali ya da fonksiyonalite, başka mecralarda yayınlanamaz, Kalite Pazar’ın izni olmadan internet sitelerine link verilemez.

Copyright

• Bu sitedeki “kalitepazar.com” tüm materyalde sağlanan yasal haklar İlgili banka tarafından veya materyalin orijinal yaratıcısı tarafından tutulur. Burada belirtilenin dışında, hiçbir materyal kopya edilemez, tekrar üretilemez, dağıtılamaz, sergilenemez, yüklenemez, tekrar oynatılamaz, postalanamaz, verici yoluyla geçirilemez, dahilen, fakat limitlenmemiş olarak, elektronik, mekanik, fotokopik, kayıtlı ve ya herhangi başka bir şekilde çoğaltılamaz.

• Bu sitedeki materyallerin sadece sergileme, kopya, dagıtım, ve ya yükleme için kişisell, ticari olmayan kullanım için değiştirmeme ve materyaller için tüm yasal ve içerdiği diğer kişisel notların yasal sahibiyseniz izin verilebilir. Değilseniz, kalitepazar.com’un izni olmadan, buradaki her şeyi diğer serverlara kopyalayamazsınız. Bu izin otomatik olarak bu şartlardan bir maddeyi bozduğunuz anda biter. Bu tahdit hususunda acilen yüklediğiniz veya resmettiğiniz materyali imha etmek zorundasınız. Bu sitedeki herhangi bir materyalin herhangi bir imzasız kullanımı kopyalama yasaları, ticari yasalar, güvenlik ve tanıtım yasaları ve iletişim kanunları ve statülerine tecavüz eder.

Bu sayfada yer alan güvenlik bilgileri Kalite Pazar tarafından zaman zaman güncellenir. Lütfen bu bilgileri periyodik olarak kontrol edin. Bazı durumlarda ise kalitepazar.com sitesinde yer alacak olan uyarılar yeni güvenlik uygulamaları konusunda size bilgi verecektir. Güvenlikle ilgili soru ve sorunlarınızı bilgi@kalitepazar.com adresine yazabilirsiniz.