Teslimat Koşulları

kalite pazar logo (2).png

100 TL ve Üzeri Alışverişinizde Kargo Ücretsiz! 

Kargo ücreti sabit olup 8TL dir!

Kargo Takip İçin: Sitemizdeki hesabınızdan Sipariş Geçmişinden vermiş olduğunuz siparişin referans koduna tıklayarak veya (+) ya tıklayıp Detaylar butonuna tıklarak aşağı tarafta siparişinizin yanında KARGO TAKİP NUMARASI belirtilecektir. Bu numara ile kargonuzu takip edebilirsiniz.

Önemli Not: Ürünleri kargo geldiğinde kargo görevlisinin yanında açınız.

Eksik ya da fazla, dökülmüş, zarar görmüş ürünleri kargo görevlisinin yanında Kalite Pazar'a bildiriniz. Kargo ile yapılan gönderimlerde; müşteriler yırtık, parçalanmış ya da açılmış herhangi bir paketi teslim almamalıdır. Yırtık, parçalanmış ya da açılmış bir kargo paketini teslim alan müşteriler, ürünlerini tam olarak teslim almış sayılacaktır. Müşteri, böyle bir durumda kalmamak ve mağdur olmamak için dikkatli davranmak durumundadır. Ayrıca, müşteri adresine gelen yırtık, parçalanmış ya da açılmış bir paketi teslim almaması gerektiği gibi; bu durumu Kalite Pazar'a bildirmek zorundadır.

Siparişleriniz kargo paketlerine kontrol edilerek konulduğundan, zarar görmüş kargo paketinin müşteri tarafından teslim alınması durumunda; meydana gelebilecek eksik teslimatlar dikkate alınmayacaktır. Müşterilerimizin bu konuda gereken hassasiyeti göstermeleri gerekmektedir.


KARGO TESLİMAT KOŞULLARI

    Firmamızdan gelen siparişlerin teslimatı sırasında,kargo paketinde bir hasar tespiti varsa kesinlikle kargo paketini teslim almayınız. Kargo görevlisinden tutanak hazırlamasını talep ederek paketi firmamıza geri gönderiniz.

    Siparişleriniz ulaştığında paketin içeriğini kargo görevlisi yanında kontrol ediniz.Herhangi bir problem olduğu takdirde,kargo görevlisi yanınızdayken firmamızla iletişime geçiniz.

    Göndermek istediğiniz iade ürünleri  orijinal ambalajıyla göndermeniz mecburidir. Ayrıca iade edeceğiniz ürünü aldığınız tarihteki satış fişiyle birlikte göndermeniz gerekmektedir.

    Sipariş için teslimat adresinin yanlış verilmesi ve bu sebepten dolayı geri gelmesi durumunda geliş ve dönüş kargo masrafları alıcıya yansıtılır.

    Anlaşmalı olduğumuz kargo firması Aras Kargo'dur. Lütfen gönderilerinizi farklı bir kargo şirketi ile yapmayınız. Farklı bir kargo şirketi ile yapılan gönderilerin masrafları size ait olur.

    Tarafımıza yapacağınız gönderilerde alıcı kısmına ''Kalite Pazar'' yazmayı unutmayınız. Şahıs adına gönderilen kargolar kabul edilmemektedir.